Будівельне сміття

Вивіз будівельного сміття є одним із головних напрямків нашої діяльності. Маємо величезний досвід та кваліфікований персонал, що дозволяє правильно зробити розрахунки при підборі спецтехніки для вивозу будівельного сміття контейнерами. Індивідуально з кожним замовником ми оговорюємо варіанти співробітництва, складаємо оптимальні графіки завантаження та вивозу, оговорюємо вартість робіт.

Вартість послуг залежить від віддаленості об'єкта що обслуговується від пункту утилізації, обсягу відходів, кількості контейнерів, спецтехніки та персоналу, які потрібні для роботи. Постійним клієнтам, та в разі замовлення великих обсягів вивозу будівельного сміття, надаються суттєві знижки!

Завантаження контейнера будівельним сміттям може робитися силами замовника, або бригадою вантажників. Кваліфіковані фахівці ТОВ «Крамар ЕКО» будь-які будівельні відходи спершу розсортують, завантажать та доставлять на полігон або сміттєпереробне підприємство.

Для вивозу будівельного сміття пропонуємо контейнери ємкістю від 8 до 27 кубічних метрів.

Що таке будівельне сміття

Вивіз будівельного сміття необхідний під час здійснення ремонту житлових квартир, будинків, офісних приміщень, будівництва та реконструкції будівель. Все це потрібно доставити на спеціально відведені звалища, а не викидати у звичайні сміттєві баки.

До будівельного сміття відносяться все, що залишається після демонтажу стін, кахлю, підлогових покриттів, дверні та віконні блоки, метал, довгомірні вироби, стара побутова техніка, меблі та інше.

Як ми працюємо?

  • - приймається та обробляється заявка клієнта на вивіз будівельного сміття
  • - складається графік вивезення будівельного сміття, визначається необхідна техніка та персонал
  • - надання контейнерів необхідної місткості, завантаження будівельного сміття
  • - транспортування відходів на полігон чи до місця утилізації
  • - оформлення та передача звітних документів.

Зв’язатися с менеджером або зробити замовлення

Після заповнення форми ми зв'яжемося з Вами протягом 10-15 хв.

Поля відмічені зірочкою обов'язкові для заповнення