Прибирання та вивіз снігу

ТОВ «Крамар ЕКО» надає послуги прибирання вулиць та територій від снігу.

В залежності від складнощів об’єктів та умов роботи ми використовуємо спеціалізовану техніку для навантаження та вивозу снігу.
Це екскаватор-навантажувач JCB 4CX Super з досвідченими операторами, спільно з яким працюють бункеровози з гідравлічними погрузчиками з ємкістю контейнерів до 20 тон.
На невеличких ділянках роботи або на вузьких вулицях використовується ручне прибирання. Наші дружні бригади прибиральників застосовують спецобладнання, яке не шкодить дорожньому покриттю і дозволяє зробити термінову чистку снігу в будь-якому районі Києва та Київської області.
snowflake_64

Зима без снігу. Це можливо!

З моменту заснування ТОВ «Крамар ЕКО» надає послуги з прибирання та вивозу снігу, маючи великий досвід та власні напрацювання. Вулиці, траси, парковки, пішохідні, придомові, промислові ділянки, комерційні та державні організації, приватні особи. Для зручності клієнтів, прибирання території від снігу та його вивезення здійснюється переважно в нічний час.

Пріоритет – екологічна безпека

Згідно з діючим законодавством та екологічними нормативами, ТОВ «Крамар ЕКО» вивозить сніг виключно на снігоплавильні майданчики, з якими має довготривалі договірні відносини. Це дозволяє зберегти екосистему Києва та Київської області, адже не секрет, що в снігу присутня величезна кількість хімічних речовин та сміття.

002-loader-truck

Вам до нас!

traffic-sign_128

Вам до нас!

Довірте ТОВ «Крамар ЕКО» прибирання та вивіз снігу, і ви ніколи не розчаруєтесь у своєму виборі!


Зв’язатися с менеджером або зробити замовлення

Після заповнення форми ми зв'яжемося з Вами протягом 10-15 хв.

Поля відмічені зірочкою обов'язкові для заповнення