Показати все

На Хмельниччині переробляють ПЕТ-пляшки

У місті Городок, що на Хмельниччині, ТОВ “Оболонь Oil” переробляє ПЕТ-пляшки у дизпаливо.

Як зазначає начальник управління ЖКГ Хмельницької ОДА Сергій Дашковський, підприємство стало одним з шести, які займаються переробкою твердих побутових відходів у області і обсяги роботи яких облдержадміністрація має намір збільшити, передають Є новини Хмельницького.

ТОВ “Оболонь Oil” переробляє не тільки ПЕТ-пляшки, які привозять на підприємство у спресованому вигляді, а й полімерні відходи.

«Зараз у Городку працює невеличка установка, – розповідає він. – Виробництво у перспективі можна розширити – у нас є навіть кредитор, який на вигідних умовах може позичити кошти для будівництво повноцінного заводу».

За словами директора ТОВ “Оболонь Oil” Костянтина Малецького, кредиторів підприємство не шукає, поступово розвиваючись своїми силами.

«У нас є дослідно-експериментальна установка, на яку маємо всі дозвільні документи та результати аналізів, які засвідчують якість виробленого пального, – каже він. – Сьогодні працюємо приблизно із 12 організаціями, з якими уклали договори на утилізацію промислових відходів».

Згідно з виготовленою кілька років тому проектно-кошторисноб документацією, будівництво повноцінного заводу обійдеться у близько 10 мільйонів гривень, зазначає Костянтин Малецький.