Показати все

Передовий досвід для ТПБ №5 у Підгірцях

Київський міський голова Віталій Кличко зазначив, що Німеччина допоможе Києву у підвищенні безпеки експлуатації полігону твердих побутових відходів №5 у Підгірцях.

Київ запровадить найкращі світові практики поводженням зі сміттям. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив у ефірі телеканалу NewsOne.

Читайте також У наступному році в столиці встановлять до тисячі підземних сміттєвих контейнерів – Кличко «Учора я зустрівся з делегацією федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини на чолі з державним секретарем Гунтером Адлером. Німеччина виділяє Києву 180 тисяч євро технічної допомоги для розробки техніко-економічного обгрунтування з підвищення безпеки експлуатації полігону твердих побутових відходів №5 у Підгірцях до його рекультивації», – наголосив Віталій Кличко.

Мер зауважив, що проблема сміття стосується України загалом.

«У нас – тисячі таких полігонів, смітників, які не відповідають жодним нормам, і забруднюють навколишнє середовище. Ми не хочемо проводити експерименти. Ми будемо запозичувати найкращий досвід поводження зі сміттям, як це працює, наприклад, у Німеччині», – зазначив Віталій Кличко.

Телеканал NewsOne