Показати все

Pack&Go приймає на утилізацію поліетиленові пакети в обмін на знижки

Український виробник термосумок для їжі з собою Pack&Go приймає на утилізацію поліетиленові пакети в обмін на 10-35% знижки.

Компанія збирає відходи у своєму столичному офісі на Майдані Незалежності до 20 березня в рамках соціальної ініціативи #протикульків, передає MMR.

Pack&Go пропонує учасникам акції за 15-24 пакетів 10% знижку, за 25-34 пакети – 15%, за 35-100 пакетів – 20%, а якщо пакетів буде більше ста – 35% знижку на покупку будь-якої моделі термосумки.

Як зазначають ініціатори акції, пакети приймаються кольорові, прозорі, непрозорі, “майки”, з ручками і без, будь-якої щільності і розміру. Не приймається упаковка з-під цукру, круп і хліба. “Використані пакети мити не треба, головне, щоб у них не було залишків їжі”, – пояснюють у компанії.

Зібрані відходи компанія Pack&Go обіцяє відправити на утилізацію в офіційні пункти підприємства «Київміськвторресурси».

Згідно з даними, на кожного українця щорічно припадає більше 500 поліетиленових пакетів, період розкладання кожного з яких складає більше 100 років. Це призводить до забруднення навколишнього середовища, викликає засмічення вулиць, зелених та прибережних зон, водойм.