Утилізація відходів

В першого дня своєї діяльності ТОВ «Крамар ЕКО» спрямовує свої зусилля виключно на підтримку чистоти та екологічної безпеки у регіоні, де ми мешкаємо та працюємо – Києві та Київській області.

Велика кількість промислових і побутових відходів, які утворюються на підприємствах і житлових об'єктах, і часто неправильно знешкоджуються, розміщуються і утилізуються, завдає шкоду екології. Маємо розуміти, професійний підхід до знешкодження, розміщення і утилізації промислових відходів, з урахуванням специфіки кожного з визначених їх видів – твердих, рідких і промислових відходів, складання спеціальної програми по знешкодженню, розміщенню і утилізація промислових відходів – головний пріоритет ТОВ «Крамар ЕКО».

Наші фахівці з великим досвідом та стажем роботи в сфері знешкодження різних компонентів приїжджають на об'єкт для забору сміття на його подальшої переробки чи утилізації Її виконують на високотехнологічному обладнанні за допомогою абсолютно нешкідливих для екології методів. Техногенні елементи вивозять на спеціальному автотранспорті, з герметичними відсіками для надійного зберігання вмісту.

Яке сміття потребує утилізації?

Черговість проведення робіт


1. Приймається та обробляється заявка клієнта на вивіз небезпечних відходів
2. Аналіз складу і визначення класу небезпеки
3. Складається графік вивезення сміття на утилізацію, визначається необхідна техніка та персонал
4. Надання контейнерів необхідної місткості, завантаження будівельного сміття
5. Сортування, пакування і завантаження контейнерів
6. Вивезення на спеціальному транспорті до місця утилізації
7. Оформлення та передача звітних документів

Зв’язатися с менеджером або зробити замовлення

Після заповнення форми ми зв'яжемося з Вами протягом 10-15 хв.

Поля відмічені зірочкою обов'язкові для заповнення