Показати все

У Бучі відкрито Центр надання послуг з вивезення відходів!

У Бучі на вул. Богдана Хмельницького відбулося урочисте відкриття Центру. Просторий офіс, зручні крісла і дивани для відвідувачів, дитячий куточок, достатня кількість ввічливих співробітників, інтерактивна мапа на якій відображається у реальному часі де знаходяться автомобілі з вивозу сміття. Крім того, накопичується архів файлів, за яким можна встановити коли на певній вулиці прибув спецавтомобіль та забрав сміття.

Сергій Степанчук, засновник компанії «Крамар ЕКО»:
– Ми виграли конкурс на виконання послуг щодо вивезення відходів у місті Буча й взяли на себе певні обов’язки, а саме відкриття нормального офісу європейського рівня для того, щоб бути ближче до людей, щоб мешканці могли отримувати нормальний європейський сервіс.
В офісі кожен може перевірити свої рахунки, отримати консультації, пов’язані із цим напрямком роботи, придбати контейнери для сміття, спецпакети, заключити договір на вивезення відходів, і не лише побутових, а і будівельних, великогабаритних, листя, гілля тощо.

Перший заступник Бучанського міського голови Тарас Шаправський роз’яснив, що Бучанська міська рада взяла курс на якісну реформу житлового господарства, зокрема, і у цій сфері.

– У наш час важливо не лише, що ти робиш, а і як ти це робиш. Центр – це перший етап якісної нової зміни і реформи у сфері поводження з відходами. Щоб не було стихійних сміттєзвалищ, щоб наше місто було ще чистішим.