Показати все

У місті Буча буде відкрито Центр надання послуг

Найближчим часом ТОВ «Крамар ЕКО» відкриє у місті Буча Центр надання послуг з вивезення відходів. Нагадаємо, відповідно до рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради № 122 від 19 березня 2019 року, починаючи з квітня 2019 року ТОВ «Крамар Еко» надає послуги з вивезення твердих побутових відходів в м. Буча.

Центр надання послуг з вивезення відходів знаходитиметься за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 4 офіс 9.  Вже підходить до завершення комплексний ремонт будівлі та благоустрій території. Придбані необхідні меблі та обладнання для оснащення чотирьох робочих місць, облаштована зала очікування та дитячий куточок.

Центр надання послуг з вивезення відходів прийматиме відвідувачів і надаватиме послуги з вивезення відходів для більш ніж 30 000 мешканців, що проживають у Бучі, а також для місцевих підприємств та громадських закладів. Такий центр стане першим в Україні та буде прикладом для інших подібних установ стосовно організації якісного та швидкого обслуговування. Керівництво ТОВ «Крамар ЕКО» переконане, що чітка та злагоджена робота Центру, безпосередній контакт між виконавцями та замовниками послуг із вивезення ТПВ дозволить підвищити довіру громадян до компаній, які надають комунальні послуги.

Про дату та час  відкриття Центру повідомимо найближчим часом.