Показати все

Японія допоможе українським містам реалізувати проекти

Уряд Японії допоможе Києву, Дніпру і Харкову реалізувати проекти з поводження зі сміттям.
З 21 лютого у трьох обласних центрах працюватиме місія Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA), передає Мінрегіон.
Як зазначив віце-прем’єр-міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, Мінрегіон співпрацюватиме із урядом Японії у рамках реалізації проектів поводження з відходами.
“Цей амбітний проект дозволить Києву за рахунок підтримки уряду Японії, залучених кредитних коштів, за рахунок державної підтримки через ДФРР і місцевого бюджету реалізувати проекти щодо реконструкції другої черги каналізаційного колектору в місті, дюкерів через річку Дніпро, а також модернізувати Бортницьку станцію аерації”, – зазначив він.
Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі підтвердив готовність уряду Японії надавати підтримку Україні через систему ООН.
“У 2018 році ми плануємо виділити 4 мільйони доларів на реалізацію проектів, імплементованих ООН та відповідними агенціями, – розповів він. – Фінансова допомога надаватиметься в рамках семи проектів системи ООН в Україні: Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Програмою розвитку ООН (ПРООН), Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Управлінням ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) та Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ)».