9 червня відбудеться відкриття офісу для прийому відвідувачів у Гостомелі

Маємо радісну звістку!

9 червня о 15:00 у приміщенні Гостомельської селищної ради (вул. Свято-Покровська, 220) відбудеться урочисте відкриття офісу для прийому клієнтів оператора з вивозу сміття у Гостомелі ТОВ «Крамар ЕКО». Нагадаємо, відповідно до рішення виконавчого комітету Гостомельської селищної ради № 35 від 24 квітня 2020 року , ТОВ «КРАМАР ЕКО» визнано виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів сел. Гостомель до 24 квітня 2025 року.

Сучасне селище – сучасні послуги

З 1 червня в Гостомелі розпочалося укладення нових договорів на вивіз сміття за найнижчими тарифами в регіоні. Після старту процесу переоформлення, вже укладено близько сотні договорів.

Цієї весни селищною радою був проведений ретельний конкурсний відбір у пошуках нового оператора. Ним став один із лідерів на ринку вивезення ТПВ у Київській області, ТОВ «Крамар-Еко». При цьому, було досягнуто домовленості й затверджено на виконкомі ГСР найнижчі тарифи в регіоні, навіть нижчі від попередніх.

Тим, хто ще не знає: “де” та “як” здійснити переоформлення, повідомляємо, що оформлення послуги на вивіз ТПВ проводиться в селищній раді, з 8-ї до 17-00, в сучасному і комфортному куточку, обладнаному для споживачів виконавцем робіт «Крамар Еко» на першому поверсі.

Куточок обладнаний сучасним екраном та програмою skyriver, завдяки якій кожен бажаючий може відстежити пересування та маршрут сміттєвозів.

Для підписання договору фізичним особам при собі необхідно мати наступні документи: паспорт, ідентифікаційний код власника, документ, що підтверджує право власності, довідку про склад сім’ї (або домову книжку), при наявності пільг довідку з УПСЗН. Для фізичних осіб підприємців та юридичних осіб при собі мати установчі документи.

Щодо тарифів: встановлено 5 груп споживачів.

Вартість послуг у приватному секторі – 26,86 грн з однієї особи на місяць; у багатоповерхових будинках – 30,25грн з однієї особи на місяць. Для оптимізації тарифоутворення можна використовувати наступні обрахунки, для мешканців ОСББ і кооперативів встановлено тариф за вивезення 1.м. кубічного сміття — 156 грн., 42 коп. з урахуванням ПДВ.

Для другої групи бюджетних установ 173,58 грн. з ПДВ; для комерційних організацій — 208,25 грн.

Для приватного сектору. Для п′ятої групи споживачів за один пакет з логотипом (об’єм 120 літрів) для мешканців приватного сектору встановлено тариф 39.05 грн. з урахуванням ПДВ. Якщо ж у вас виникне необхідність вивезти велику кількість відходів, наприклад, будівельних або великогабаритних залишків, можна замовити індивідуальну послугу.

Укладання договорів на вивезення твердих побутових відходів здійснюватиметься за адресою:

сел. Гостомель, вул. Свято-Покровська, 220 з 8.00 до 17.00 з пн–пт, в приміщенні селищної ради.

При собі мати наступні документи:

– паспорт власника (орендатора);

– ідентифікаційний код;

– документ, що підтверджує право власності;

– довідку про склад сім’ї (кількість прописаних або проживаючих осіб);

– акт депутата або довідку з фактичного місця проживання (якщо особа проживає не за місцем реєстрації);

– при наявності пільг: документ, що засвідчує пільгу або довідка з УПСЗН.

Також можна заключити договір, звернувшись за адресою:

м. Буча, б-р Б. Хмельницького, 4 з 8.00 до 18.00 з пн-пт.

з 10-00 до 14-00 субота.

+38 (067) 867-87-57

+38 (093) 867-87-57

+38 (095) 867-87-57

+38 (073) 867-87-57