Чому Гостомель обирає Крамар ЕКО?

ТОВ «Крамар Еко» одна з лідируючих компаній на ринку Києва та Київської області в сфері надання послуг з вивозу побутового, великогабаритного і будівельного сміття, вивозу листя та гілля, прибирання та вивозу снігу, корчування пнів, утилізації відходів.

Свій шлях ТОВ «Крамар Еко» розпочала у 2008 році. На початок роботи у автопарку компанії нараховувалось лише декілька стареньких спецавтомобілів вітчизняного виробництва та відповідна кількість персоналу. За роки подальшої роботи на ринку розширювався набір послуг, оновлювався та поповнювався автопарк спецтехніки, проводився набір та навчання персоналу. За майже десять років діяльності ТОВ «Крамар Еко» досягло європейського рівня обслуговування клієнтів, здобуло бездоганну репутацію та повагу в професійному середовищі.

Станом на сьогоднішній день ТОВ «Крамар Еко» має:
— кваліфікований персонал з багаторічним досвідом роботи
— автопарк спецтехніки європейського рівня
— контейнерний парк з різним видом контейнерів для накопичення відходів
— власну ремонтну базу в Києві задля швидкого ремонту спецтехніки
— сучасний офіс обладнаний усіма необхідними технологіями для швидкого та комфортного обслуговування клієнтів, документообороту та контролю якості наданих послуг

Погляд в майбутнє

Кожного року автопарк ТОВ «Крамар Еко» поповнюється новими зразками спецтехніки від провідних світових виробників. Наші фахівці відвідують профільні виставки в Україні та країнах Європи, набувають нових знань щодо поводження з відходами та намагаються втілити найкращий світовий досвід у своїй роботі.

Україна ще має прийти до загально прийнятих стандартів і технологій збирання, переробки та утилізації сміття. ТОВ «Крамар Еко» у своїй роботі намагається вже зараз їх дотримуватися, власними силами роблячи хоч невеликий, але впевнений та рішучий крок у екологічно безпечне майбутнє.

Соціальна відповідальність

Піклуючись про навколишнє середовище та стан екології в Україні, впродовж всіх десяти років роботи ТОВ «Крамар Еко» власними силами та за власний рахунок бореться зі стихійними звалищами. За цей час було ліквідоване десятки звалищ, одночасно працівниками компанії проводиться просвітницька робота з населенням та підприємствами щодо правил та норм екологічної безпеки.

Девіз «З думкою про чисте майбутнє України» повністю характеризує місце та місію ТОВ «Крамар Еко» у сфері надання послуг з вивозу сміття.

Зробимо разом нашу країну чистішою, охайнішою та екологічно безпечнішою!

Джерело: Гостомельська селищна рада