Навіщо потрібне корчування?

ТОВ «Крамар ЕКО» надає в Києві та Київській області послуги по видаленню пнів. Фахівці нашої компанії мають великий досвід роботи у даному напрямку, необхідний набір спеціальної техніки, і найкраще у стислі строки справляться з поставленими завданнями.

Навіщо потрібне корчування?

Якщо ви готуєте ділянку під забудову, або просто робите перепланування, вам не обійтись без видалення зелених насаджень. Якщо із кущами та іншими дрібними рослинами можна впоратися власноруч, корчування пнів та інших багаторічних насаджень із діаметром стовбуру понад 20 сантиметрів слід довірити професіоналам. Варто пам’ятати, якщо не виконати видалення залишків спиляних дерев своєчасно, деревина почне гнити в грунті. Це призводить до утворення дереворуйнівних грибків, а також починає притягувати шкідливих тварин і комах (шершнів, кротів, короїдів та інших).

ТОВ «Крамар ЕКО» займається корчуванням пнів за допомогою різних технологій і обладнання. Якщо на ділянці досить вільного місця та немає загрози пошкодити забудови та ландшафтні насадження, використовуємо екскаватор JCB 4CX Super з необхідними насадками.

Якщо вам необхідно видалити тільки видиму частину пнів, фахівці ТОВ «Крамар ЕКО» зроблять це за допомогою бензопили.

Впродовж десяти років ТОВ «Крамар ЕКО» надає послуги корчування пнів різного діаметру в Києві та Київській області. Належна технічна оснащеність та кваліфікація робітників дозволяють нам виконувати підряди будь-якої складності, гарантуючи високу якість та дотримання термінів.

Зв'язатися з менеджером або зробити замовлення

Зателефонуйте нам і отримайте консультацію.
+38 (044) 568-20-18 
+38(050) 330 2821
Або напишіть, ми зв’яжемося з Вами найближчим часом