«Крамар ЕКО» відкрив у Гостомелі Центр обслуговування клієнтів!

У квітні 2020 року, відповідно до рішення виконавчого комітету Гостомельської селищної ради, ТОВ «Крамар ЕКО» визнано виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів сел. Гостомель на найближчі п’ять років!

Першим кроком спільної співпраці стало відкриття у Гостомелі, в приміщенні Гостомельської селищної ради (вул. Свято-Покровська, 220) Центру надання послуг з вивезення відходів, в якому кожен із мешканців селища відтепер зможе укласти договір, дізнатися про тарифи, графік вивозу сміття, зробити пропозиції щодо покращення роботи у сфері вивезення відходів тощо.

Участь в урочистому відкритті Центру взяли засновник ТОВ «Крамар ЕКО» Сергій Степанчук, селищний голова Гостомеля Юрій Прилипко, представники благоустрою селища, представники об’єднань власників квартир та будинків, мешканці Гостомеля.

Після урочистого перерізання червоної стрічки Сергій Степанчук та Юрій Прилипко побажали «Крамар ЕКО» та Гостомелю плідної та тривалої співпраці, чудовим наслідком якої стануть чисті подвір’я та вулиці, прибрані парки та сквери, щоденний та чітко налагоджений вивіз сміття з приватного сектору та багатоповерхових будинків.

У Центрі надання послуг кожен з власників (наймачів, орендарів) квартир в багатоквартирних житлових будинках та житла в будинках приватного сектора може укласти договір, згідно з яким ТОВ «Крамар ЕКО» надаватиме послуги з вивезення побутових відходів.

Чекаємо вас у Центрі надання послуг ТОВ «Крамар ЕКО» в с.Гостомель:

сел. Гостомель, вул. Свято-Покровська, 220 з 8.00 до 17.00 з пн–пт, в приміщенні селищної ради.

При собі мати наступні документи:

– паспорт власника (орендатора);
– ідентифікаційний код;
– документ, що підтверджує право власності;
– довідку про склад сім’ї (кількість прописаних або проживаючих осіб);
– акт депутата або довідку з фактичного місця проживання (якщо особа проживає не за місцем реєстрації);
– при наявності пільг: документ, що засвідчує пільгу або довідка з УПСЗН.

Також можна укласти договір, звернувшись за адресою:

м. Буча, б-р Б. Хмельницького, 4 з 8.00 до 18.00 з пн-пт.

з 10-00 до 14-00 субота.

+38 (067) 867-87-57

+38 (093) 867-87-57

+38 (095) 867-87-57

+38 (073) 867-87-57

Додаткова інформація: