Вивіз листя та гілля

Якщо на вашій приватній ділянці, в парку, в освітніх закладах чи на будь-якій іншій території з зеленими насадженнями проводяться заходи по зрізанню гілля з дерев чи кущів, прибирання листви, одразу постає логічне запитання – куди дівати наявне сміття та як його утилізувати.

Піклуємося про екологію

Одразу відзначимо – спалювати листву та гілля не рекомендується через низку причин. Екологи стверджують, що через спалювання в атмосферу викидаються шкідливі речовини, які накопичуються в організмі людини, і навіть можуть викликати отруєння. До того ж, це пожежонебезпечно, особливо в теплий період року.

Що ми пропонуємо

  • Найкращий вихід у даній ситуації – довіритись вивіз листя, гілля, та їх подальшу утилізацію професіоналам. ТОВ «Крамар ЕКО» має широкий автопарк спецтехніки: екскаватор-навантажувач JCB 4CX Super та бункеровози з гідравлічними навантажувачами з ємкістю контейнерів 15, 23, 30 та 40 кубічних метрів.
  • Маючи широкий вибір спецтехніки, наші менеджери підберуть найкращу пропозицію для вашого замовлення. А досвідчені та відповідальні робітники оперативно вивезуть гілля та листву для подальшої утилізації на полігонах.

Вивезти гілля та листву? Це просто!

Довірте ТОВ «Крамар ЕКО» вивезти залишки з дерев, і ви ніколи не розчаруєтесь у своєму виборі!

Зв'язатися з менеджером або зробити замовлення

Зателефонуйте нам і отримайте консультацію
+38 (044) 408-25-89 
+38 (050) 330-28-21
Або напишіть, ми зв’яжемося з Вами найближчим часом