Соціальна відповідальність «Крамар ЕКО»

З 2008 року компанія «Крамар ЕКО» надала підтримку понад 30 соціальним і екологічним проектам в Києві та Київській області, приділяючи особливу увагу медичним і освітнім установам, допомозі малозабезпеченим верствам населення, а також формуванню та впровадженню серед населення культури поводження з відходами.

Щороку в середині весни співробітники «Крамар ЕКО» приїжджають на одне з численних стихійних звалищ в Києві або Київській області, приводячи в порядок колись зелений куточок. Своїм прикладом ми показуємо, що турбота про природу та екологію є невід’ємною частиною життя кожного з нас. Стихійним звалищам не місце в нашій країні, управління відходами має бути централізованим, викидати сміття можна тільки в строго відведені місця, звідки воно буде вивезене, а далі захоронене на спеціальному полігоні або перероблене.

Такі «суботники» для співробітників «Крамар ЕКО» стали доброю традицією, часто до нас із задоволенням приєднуються місцеві жителі. Райони приватного сектора в Києві, Буча, Хотин, Ворзель та багато інших місць… Ось так ми весело і з користю для суспільства проводимо вільний час!

  • Навесні 2020 роки не залишився в стороні «Крамар ЕКО», коли в нашу країну прийшов злощасний COVID-19. Була надана допомога лікарні міста Українка – передані захисні маски, пульсоксиметри портативні, респіратори, захисні костюми багаторазові, антисептики для рук, захисні рукавички і багато іншого.
  • Як соціально відповідальна компанія «Крамар ЕКО» на регулярній основі допомагає дитячим будинкам, інтернатам і лікарням в містах, в яких працює – Києві, Бучі, Гостомелі, Українці.